Bilina Info | Rubrika: Sport | 8.10.2015

DSC_9870(2)

Bílinští hokejisté ve středečním 7. kole II. hokejové ligy prohráli na ledě v Klášterci nad Ohří 8:4. O osudu utkání rozhodla druhá třetina, ve které se domácí celek trefil hned v pěti případech do branky Bíliny. Na domácím ledě se Bílina představí v sobotu od 17.30 hodin, kdy bude zahájeno utkání HC Draci Bílina – Pelhřimov.

"I když se nám výsledkově poslední tři zápasy nepovedly, tak věříme, že už v sobotu nepříznivou sérii ukončíme a náš tým na ledě nechá vše a Pelhřimov dokáže porazit," říkal po středeční porážce mluvčí klubu HC Draci Bílina Karel Schön.

"Rádi bychom pozvali do ochozů zimního stadionu v Bílině co nejvíce fanoušků. Přijďte se bavit dobrým hokejem a nezapomínejte na to, že hokeji na živo se nic nevyrovná. Připraveny budou pro fanoušky i přestávkové soutěže o atraktivní ceny," dodává Karel Schön.

STATISTIKA UTKÁNÍ 7. KOLA II. HOKEJOVÉ LIGY

HC KLÁŠTEREC – HC DRACI BÍLINA 8:4 (2:2, 5:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 7. Andres (Hrdlička, Vrtek), 12. Koblitz (Hrdlička), 27. Hrdlička (Jáchym), 28. Kozák (Hammerbauer, Toman), 29. Vrtek, 31. Hrdlička (Andres, Vrtek), 36. Hrdlička (Vrtek, Drobný), 41. Hrdlička (Koblitz, Vrtek) – 3. Sekera (Štěpánek, Petráš), 13. Böhm (Rajter), 24. Petráš (Sekerka, Šefl), 54. Sekerka

HC Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Drobný, Koblitz, Kozák, Žižka, Neuman, Zicho, Andres, Vrtek, Hrdlička, Mála, Jáchym, Hammerbauer, Diviš, Toman, Toušek, Schönauer

HC Draci Bílina: Slyusarchuk (Horák) – Polák, Šefl, Fučík, Hulcr, Rajter, Jirkovský, Kolíček, Sekerka, Petráš, Štěpánek, Procházka, Zdeněk, Böhm, Trubenekr, Kýhos, Nedrda, Weitz

Rozhodčí: Valenta J. – Šulo R., Hynčica R.