Bilina Info | Rubrika: Sport | 5.10.2015

2015 Bilina vs Jablonec nN 08

V 6. kole II. hokejové ligy poprvé v sezóně bílinští hokejisté prohráli před domácím publikem. V utkání s Jabloncem šla Bílina po devatenácti vteřinách do vedení, ale to bylo vše. Jablonec nakonec dokázal zvítězit 3:1. V dalším kole míří Bílina do Klášterce, v sobotu 10. října od 17.30 hodin hostí Draci doma Pelhřimov.

V utkání 6. kola druhé hokejové ligy se na domácím ledě Bílině nedařilo. Do vedení se domácí tým dostal už po devatenácti vteřinách, ale následně se do hry více dostával Jablonec. Bílinu držel výbornými zákroky brankář Slysarchuk a velkou příležitost měli domácí navýšit svůj náskok v polovině utkání při přesilové hře pět na tři. Ale přesilová hra zůstala nevyužita a trest přišel na druhé straně. Ve 32. minutě se hosté poprvé střelecky prosadili zásluhou Frka. O pět minut později přidali druhou trefu a do šaten po dvou třetinách odcházel Jablonec s jedno brankovým náskokem.

V závěrečné třetině se domácí tým snažil o vyrovnání, ale v 46. minutě se znovu radovali hosté, když střela Šulce přesně zapadla k pravé tyčce brankáře Slysarchuka. Závěrečný nápor Draků už snížení nepřinesl a Jablonec si odvezl tři body.

STATISTIKA UTKÁNÍ 6. KOLA II. LIGY

HC DRACI BÍLINA – HC VLCI JABLONEC NAD NISOU 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 1. Štěpánek (Petráš, Chmel) – 32. Frk (Brokeš, Mulač), 37. Bříska (Petrmichl, Tondr), 46. Šulc (Pilař)

HC Draci Bílina: Slysarchuk (Horák) – Polák, Sefl, Hulcr, Fučík, Chmel, Rajter, Brettschneider – Sekerka, Petráš, Štěpánek, Řezníček, Kýhos, Bohm, Brandejský, Jirkovský, Piewak, Weitz, Štěpka, Kolíček. Trenér: Kanis

HC Vlci Jablonec: Stejskal (Bouška) – Petrmichl, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Abraham, Pulec , Šulc, Bříška, Tondr, Nevyhoštěný, Peřina, Homolka, Mulač, Brokeš, Frk, Sir, Žďarsky, Demel. Trenér: Kubsch

Rozhodčí: Battek – Laczko, Dolezal